تبلیغات
رفتار با فرزندان - مشکلات فامیلی !

 

با سلام.

امروز می خوام راجع به موضوعی باهاتون صحبت کنم که به جرئت می تونم بگم آنچنان آسیبی به فرزندان می زند که حتی باعث می شود فرزندان تصمیمات بسیار بدی بگیرند و این موضوع ، نوع رابطه ی شما با فامیل و آشنایان خیلی نزدیک خود است.

گاهی در بعضی از خانواده ها مشکلاتی پیش می آید. مشکلاتی بین برادر و برادر یا خواهر یا برادر ، این مشکلات به مرور زمان باعث می شود که فرزند شما احساس بدی پیدا کند. چرا که شما با اعضای خانواده ی خود مشکل دارید ، پس فرزند شما نمی تواند فامیل خود را ببیند ، از دیدن دختر عمو ها و دختر خاله ها یا پسر عموها و پسر دایی ها محروم می شود ، از طرفی دعواهای شما هم  از طرف دیگر به فرزند آسیب می زند ، پس فرزند شما از چند طرف آسیب می بیند .

حال گاهی پیش می آید شما علاوه بر این دعواها و بگو مگو ها این مسائل و مشکلات را بارها و بارها تکرار می کنید و نمی دانید که این تکرار نابودگر فرزند شماست.این تکرارها و از طرفی قطع رابطه ی شما با همه باعث می شود فرزند شما احساس تنهایی عجیبی بکند .

به مرور زمان با ادامه پیدا کردن این وضع فرزند شما در سنین 19 - 20 تصمیماتی می گیرد ، حتی گاهی تصمیم می گیرد که در آینده ازدواج نکند و این تصمیم به حدی جدی است که آن را اجرایی می کند....

راهکار این است که :

1 : مسائل و مشکلات را حل کنید !! مگر کسی مرده ؟؟؟

2 : اگر غرور ، کینه و .... اجازه ی حل مشکلات را به شما نمی دهد حداقل با بازگو کردن آن مشکل را چند برابر نکنید !!

3 : سعی کنید روابط خود را گسترش دهید.

یکی از عللی که این مسئله به فرزندان آسیب می زند آن است که زمانی که فرزندان با دوستان خود صحبت می کنند و آنها از روابط خود در بین فامیل می گویند ، فرزند شما احساس پوچی می کند !

این مشکل را به هر ترتیبی هست حل کنید...
طبقه بندی: عوامل آسیب زننده به فرزندان، طریقه ی رفتار با فرزندان،

تاریخ : دوشنبه 8 مهر 1392 | 10:22 ق.ظ | نویسنده : امید اشکانی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • املاک
  • محصولات ویژه