تبلیغات
رفتار با فرزندان - کم حرفی فرزندان شما

کم حرفی ...

یکی از مشکلاتی که شما اکثر مواقع با فرزندان خود دارید مشکل کم حرفی فرزندان است ، مانند اینکه فرزند شما در یک جمع خانوادگی کم صحبت می کند یا در یک جمع دوستان کمتر شلوغ می کند .

خب علت این موضوع به خود شما بر می گردد . خیلی از مواقع فرزند شما در یک جمع خانوادگی ساکت است ، زیاد صحبت نمی کند ، خب این موضوع دو علت اصلی دارد. اول اینکه فرزند شما کلا خجالتی است . علت این امر این است که فرزند شما در جوامع مختلفی قرار نگرفته است ! یعنی به علت ارتباطات محدود ، فرزند شما خجالتی شده و کمتر در جمع خودی نشان می دهد.

علت دوم این است که بسیاری موارد پیش می آید در یک جمع خانوادگی اعضای حاضر مسن و سن بالا هستند . وضعی را تصور کنید که در جمعی هستید که همه بالای 50 سال سن دارند ! چطور انتظار دارید دختر خانم یا اقا پسر 17 ساله شما در این جمع تبدیل شود به مجلس آرای بلامعارض !! واقعا کمی به پاسخ این سوال فکر کنید.

در مواردی هم پیش می آید که فرزند شما به طور غیرعادی کم حرف است . این موضوع نیز تا حدودی به شما بر می گردد. عصبانیت های پی در پی و بی مورد ، روابط و دعواهای خانوادگی ، قهر و آشتی و ... فرزند را اینگونه بار می آورد.

همیشه به یاد داشته باشید ، سکوت فرزند شما از رضایت او یا اهمیت ندادن به شما نیست. این سکوت به درون ناآرام او برمی گردد .طبقه بندی: طریقه ی رفتار با فرزندان،
برچسب ها: کم حرفی، سکوت،
دنبالک ها: محیط زیست،

تاریخ : یکشنبه 13 مهر 1393 | 10:53 ب.ظ | نویسنده : امید اشکانی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.


  • املاک
  • محصولات ویژه